CBRTP | Rada Nadzorcza
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu
centrum badań, centrum badań i rozwoju technologii dla przemysłu, narodowe centrum badań
20187
page-template-default,page,page-id-20187,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive
Jacek Markowski

Jacek Markowski

Przewodniczący Rady Nadzorczej

 

Manager posiadający bogate doświadczenie w zarządzaniu i realizacji multidyscyplinarnych projektów. Przez kilkanaście lat pracował w wiodących firmach audytorskich i konsultingowych jak Arthur Andersen, czy Ernst & Young, gdzie jako Senior Manager był odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie zespołami oraz prowadzenie projektów i programów.  Obszarem zainteresowań biznesowych jest zarządzanie kryzysowe i zarządzanie ryzykiem projektowym, bezpieczeństwo informacji oraz bezpieczeństwo IT, jak również optymalizacja procesów biznesowych. Zrealizował kilkadziesiąt złożonych projektów doradczych dla firm z sektora IT, energetycznego, paliwowego, telekomunikacyjnego oraz finansowego.

Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru energetyki odnawialnej oraz gospodarki odpadami.
Ukończył Uniwersytet Szczeciński oraz Ecole Nationale Superieure Des Mines De Saint-Etienne.
Autor wielu ekspertyz i publikacji w czasopismach technicznych i naukowych.

Adam Kopiczko

Adam Kopiczko

Członek Rady Nadzorczej

 

Ekspert w dziedzinie tworzenia modeli biznesowych i finansowych, modelowania finansowego oraz rozwoju projektów. Zrealizował kilkanaście złożonych projektów inwestycyjnych oraz modeli biznesowych, tworząc z sukcesem od podstaw przedsięwzięcia biznesowe w branży paliwowej, przemyśle metalurgicznym, paliwowym, sektorze energetycznym, medycznym, motoryzacyjnym.
W swojej karierze zawodowej realizował projekty inwestycyjne, m. in. w sektorze paliwowym, współpracując z  Exxon Mobil/Esso, DEA, Orlenem czy Rafinerią Gdańską/Lotosem. Jest autorem publikacji na temat alternatywnego zasilania pojazdów oraz paliw ekologicznych.
Specjalista w dziedzinie Interim Management oraz zarządzania w kryzysie.
Obecnie w branży Odnawialnych Źródeł Energii skutecznie rozwija działalność spółek CRE, Eko-Logic oraz Pomorskich Elektrowni Wiatrowych i Wodnych.
Ukończył Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu.

Maciej Uciechowski

Maciej Uciechowski

Członek Rady Nadzorczej

 

Doświadczony manager i inwestor zarówno na rynku niepublicznym, jak i Giełdzie Papierów Wartościowych. Założyciel kilkunastu start-up’ów, m.in. Neotel Communications Polska, Socatots Polska, SunoEnergy, EnergyInvestments, Autofederacja.
Od początku działalności zawodowej związany z rynkiem telekomunikacyjnym, medialnym i technologicznym, od 2007 roku z sektorem energetyki i Odnawialnych Źródeł Energii oraz gospodarki odpadami.
Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, optymalizacji procesów biznesowych oraz organizacji procesów sprzedaży.
Ukończył Organizację i Zarządzanie w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu. Uczestnik i organizator szkoleń i konferencji, członek sieci aniołów biznesu Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości