CBRTP | ZARZĄDZANIE
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu
centrum badań, centrum badań i rozwoju technologii dla przemysłu, narodowe centrum badań
20348
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-20348,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

ZARZĄDZANIE

Głównym celem CBRTP S.A. w przeprowadzanych projektach badawczych z zakresu nauk o zarządzaniu jest tworzenie metodyk zarządzania projektami dedykowanych sektorowi przemysłowemu, energetycznemu i paliwowemu.  Następuje to w oparciu o analizę i zastosowanie wybranych elementów metodyki zarządzania w oparciu o charakter branży.
Projekty te mają charakter naukowo-badawczy i są realizowane przez zespół praktyków biznesowych oraz kadrę akademicką, posiadającą wiedzę, know-how oraz doświadczenie w zarządzaniu multidyscyplinarnymi projektami. Finalna faza projektu polega na komercjalizacji metodyki w formie rynkowego produktu, oferowanego podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą.

 

Opracowana dedykowana metodyka zarządzania projektami stanowi zbiór instrukcji opartych o najlepsze rozwiązania standardowych metodyk rynkowych. Z uwagi na specyficzne wymagania oraz uwarunkowania organizacyjne poszczególnych organizacji, wybrane płaszczyzny metodyki poddawane są szczegółowej analizie i dostosowane  do indywidualnych potrzeb. Końcowym etapem całego projektu jest jego przygotowanie i dostarczenie w formie komercyjnych produktów wraz z gotową metodyką, wpisującą się w wewnętrzne potrzeby organizacji. Wdrożenie finalnej metodyki zarządzania projektami odbywa się m.in. po dokonaniu szczegółowego przeglądu historycznych projektów w danej organizacji oraz ostatecznych wytycznych odbiorcy.