CBRTP | CBRTP na Forum Przemysłowym w Karpaczu
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu
centrum badań, centrum badań i rozwoju technologii dla przemysłu, narodowe centrum badań
20875
post-template-default,single,single-post,postid-20875,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

CBRTP na Forum Przemysłowym w Karpaczu

CBRTP na Forum Przemysłowym w Karpaczu

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu uczestniczyło w konferencji „Forum Przemysłowe” w Karpaczu. Między 18 a 20 grudnia 2015 r. przedstawiciele firmy wzięli udział w inspirujących dyskusjach na temat wyzwań dla przemysłu europejskiego w ujęciu gospodarczym, technologicznym i biznesowym.

Perspektywy dla rozwoju i komercjalizacji nowych technologii nakreśliła Eliza Przeździecka, Analityk  Inwestycyjny w CBRTP, która reprezentowała firmę w debacie poświęconej zarządzaniu innowacjami. Nasza ekspertka mówiła o multidyscyplinarnym podejściu do wynalazków. „Naukowcy bez poparcia biznesowego nie są w stanie przebić się ze swoimi pomysłami. Z drugiej strony uczelnie nie potrafią stworzyć atrakcyjnej oferty dla biznesu” – przedstawiła diagnozę rynku nowych technologii w Polsce. Według Elizy Przeździeckiej receptą na porozumienie dwóch stron jest integrator rozumiejący potrzeby i cele nauki i przemysłu.

Forum w Karpaczu, organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich, było okazją do szerokiej debaty o najważniejszych wyzwaniach przemysłu europejskiego. W konferencji wzięli udział członkowie rządu, parlamentarzyści, przedstawiciele koncernów przemysłowych wielu branż oraz eksperci i ekonomiści.

Źródło: http://www.forum-ekonomiczne.pl/forum-przemyslowe-2/debata-zarzadzanie-innowacjami/#.VsrEq0CtbU1