CBRTP | CBRTP aktywnie wspiera Oze Day
Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu
centrum badań, centrum badań i rozwoju technologii dla przemysłu, narodowe centrum badań
21048
post-template-default,single,single-post,postid-21048,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.4,vc_responsive

CBRTP aktywnie wspiera Oze Day

CBRTP wspiera środowiska naukowe i studenckie w promocji OZE

 

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu ma przyjemność być partnerem warsztatów podczas Dni Odnawialnych Źródeł Energii „OZE Day”, organizowanych 6-8 kwietnia przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

 

„OZE Day” to festiwal naukowy, który jest połączeniem zróżnicowanych tematycznie ekspozycji, warsztatów i konferencji poświęconych odnawialnym źródłom energii. CBRTP dostrzega ogromne zainteresowanie tematyką OZE środowisk studenckich, a szczególnie studentów kierunków technicznych. Jako organizacja prowadząca perspektywiczne projekty związane z fotowoltaiką CBRTP chce aktywnie wspierać edukację inżynierów i rozwój naukowy kadr akademickich.

 

Korzystając z warsztatów młodzi naukowcy poszerzą swoją wiedzę, a także, jak wierzymy, znajdą inspirację do dalszej pracy nad efektywnymi sposobami produkcji i wykorzystania „zielonej energii”, powiedział Grzegorz Putynkowski, wiceprezes CBRTP.

 

Uczestnicy OZE Day będą mieli niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w warsztatach dotyczących fotowoltaiki, biomasy, kolektorów słonecznych, programów AutoCAD i Audytor OZC, mikroinstalacji oraz pomp ciepła. Inspirujące spotkania naukowców związanych z OZE odbędą na terenie krakowskiej uczelni już po raz szósty. Tegoroczna edycja skupi się na ekonomii i finansach w OZE oraz na odnawialnych źródłach energii – dedykowanych przede wszystkim do zastosowań w transporcie.

 

http://www.oze-day.agh.edu.pl/index.php/warsztaty2016

https://www.facebook.com/events/1235058869856531/permalink/1252254911470260/?ref=1&action_history=null